Jak zamawiać?

Jeśli zainteresował Cię zakup mojej biżuterii, możesz ją zamówić poprzez napisanie do mnie tutaj, na Facebook'u lub na e-mail: bizuteria_123@interia.pl. Podczas składania zamówienia, podam dane potrzebne do przelewu.

 

Możesz także składać zamówienia biżuterii (jak i również obudowy, pudełka, ramki itp.), która jeszcze nie pojawiła się na blogu ani Facebooku, a którą chciałabyś mieć. Czynności są takie same, jak przy składaniu zamówienia gotowej już pracy.

 

Ceny biżuterii można znaleźć TUTAJ, w opisach do zdjęć.

 

Niektóre prace są już gotowe (dostępne od ręki), a na niektóre trzeba poczekać (np. przy składaniu rzeczy, które jeszcze nie pojawiły się na blogu). Wtedy prace, które muszę jeszcze zrobić, zaczynam robić dopiero po OTRZYMANIU przelewu, natomiast gotową pracę (dostępną od ręki) WYSYŁAM także dopiero po otrzymaniu przelewu!!! Więc im szybciej zostaną wysłane mi pieniądze, tym szybciej produkt znajdzie się u Ciebie! :)

 

Do kosztu biżuterii doliczyć należy także koszt wysyłki (+pakowania), który wynosi 11 zł. Wszystko wysyłam listem poleconym priorytetowym, więc czas oczekiwania to z reguły od 2 do 5 dni. O wysłaniu przesyłki, poinformuję poprzez e-mail. 

  ZOBACZ JAK PAKUJĘ PRZESYŁKĘ!

 

Do każdego zamówienia, staram się podejść profesjonalnie, aby obie strony były zadowolone. Mam nadzieję, że składając u mnie zamówienie, nie będziesz żałować! :)
UWAGA! Przy zakupie większej ilości biżuterii, gwarantowane zniżki! Dodatkowo, zamawiając za min. 100 zł. przesyłka + kolczyki GRATIS! :)
Życzę miłych zakupów!

Autorka bloga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz jakieś propozycje co do moich prac - śmiało pisz! Postaram się sprostać każdym oczekiwaniom ;)
Ten blog został przeniesiony, więc część komentarzy do starych wpisów jest skopiowana przeze mnie ze starego bloga - bizuteria-z-modeliny.bloog.pl