sobota, 13 lipca 2013

Wycieczka

Dzisiaj nie będzie modelinowego postu, ale za to kila zdjęć z wycieczki do Augustowa :) Moje zdjęcia nie ukazują piękna tego zakątku naszego kraju, więc zachęcam do odwiedzenia Augustowa i tak jak ja, opłynięcia szlaku papieskiego. „Kanał Augustowski - Szlak Papieski” został wyznaczony na pamiątkę wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II 9 czerwca 1999 roku na Ziemi Augustowskiej. Jest to trasa, którą Papież odbył na pokładzie statku Żeglugi Augustowskiej „SERWY”. I też tym statkiem udaliśmy się z Augustowa do Studzienicznej: 


W czasie półtoragodzinnego rejsu, mogliśmy podziwiać piękno tego kanału, robić wiele zdjęć. Jednak największą atrakcją tego rejsu, było uczestniczenie w śluzowaniu - nasz statek musiał się zmieścić w 6 m śluzie, podczas gdy miał ok. 5,3 m! 

(źródło: internet)

Jak napisałam wcześniej, jest to szlak papieski, dlatego nie mogło zabraknąć pomnika błogosławionego Jana Pawła II, który w lewej ręce ma wiele różańców:


Podczas kilkugodzinnego zwiedzania Studzienicznej, m.in pokazano nam ośrodek Pomocy Społecznej dla Dzieci, prowadzony przez zakonnice:


Chociaż czasu na robienie zdjęć nie było zbyt wiele, udało mi się kilka zrobić :) 

Mam nadzieję, że chociaż troszkę zachęciłam was do odwiedzenia tego wspaniałego miejsca :) Zdjęcia są, jakie są, ale zawsze będzie to jakaś pamiątka! :)


4 komentarze:

 1. widze, ze wycieczka udana - tez bym tak chciala:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bynajmniej ładne widoki. A zdjęie łabędzie jest przecudne. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że chociaż to mi wyszło... ;)

   Usuń
 3. świetna wycieczka a jakie wspomnienia ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś propozycje co do moich prac - śmiało pisz! Postaram się sprostać każdym oczekiwaniom ;)
Ten blog został przeniesiony, więc część komentarzy do starych wpisów jest skopiowana przeze mnie ze starego bloga - bizuteria-z-modeliny.bloog.pl