niedziela, 16 czerwca 2013

Filiżankowe kolczyki nr 2 ;)

Podobne kolczyki, były już na blogu. Te różnią się od poprzenich zawartością oraz kolorem filiżanki i spodka ;)
Dzisiaj troszkę lepiłam. A w zasadzie ozdabiałam ulepione prace ;) Ale najważniejsze jest to, że udało mi się zrobić tą "niespodziankę", o której pisałam w poprzednim wpisie ;) Niestety, ale jeszcze jej nie zobaczycie, ponieważ nie mam zrobionego zdjęcia. W miarę możliwości, dodam je jutro ;)
Przeglądając różne strony internetowe, zainspirował mnie jeden projekt, co do zrobienia naszyjnika ;) I znowu co to jest, będzie tajemnicą ;) Nie wiem, czy uda mi się jutro to ulepić. Dlatego będziecie musiały uzbroić się w cierpliwość i poczekać do następnej soboty. Niestety, ale w tygodniu najwięcej czasu poświęcam szkole, dlatego na lepienie zostają mi już tylko weekendy...
Pamiętajcie o ankiecie, znajdującej się nad wpisami! Do jej końca zostało kilka dni (koniec 25 września br.), a chcę, żeby wiele osób wyraziło swoją opinię, ponieważ dzięki temu, będę wiedziała, co częściej mam dodawać na bloga ;)
Zachęcam również wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, do polubienia strony na Facebook'u! -> KLIKNIJ TUTAJ! <- 
Pozdrawiam! :***

4 komentarze:

 1. też mam kolczyki filiżanki . ale wkręcane i zielone są ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. wow! ale niesamowite kolczyki! :) strasznie mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej fajnie że już masz pomysł ale chyba jednak wole dla 2 osób bo ostatnio bardzo się pokłóciłam z moją naj i chyba się już nią nie pogodzę żeby być BF dlatego wole dla 2 osób :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz wielki talent ;) bardzo fajne i pomysłowe rzeczy ;> Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś propozycje co do moich prac - śmiało pisz! Postaram się sprostać każdym oczekiwaniom ;)
Ten blog został przeniesiony, więc część komentarzy do starych wpisów jest skopiowana przeze mnie ze starego bloga - bizuteria-z-modeliny.bloog.pl