niedziela, 16 czerwca 2013

Kolczyki talerzyki :D

Dzisiaj dodaję kolczyki, które nie miały pojawić się na blogu... Ale jednak stwierdziłam, że je wam pokażę, chociaż ich tło nie jest za fajne :P
A więc kolczyki - talerzyki - na których jest chleb (może troszkę mało podobny ;p), nóż oraz jakby "nutella" :P Mimo, że talerzyki są ceramiczne, kolczyki nie są zbyt ciężkie i dobrze się je nosi :)
A co tam u was? Jak tam po tygodniu nauki? :) Dzisiaj piątek, więc znowu czas na lepienie ;) A mam już nowe plany. Tradycyjnie zrobię biżuterię oraz coś zupełnie innego, czego dotąd nie robiłam. Co dokładnie, utrzymuję w tajemnicy ;) Mam nadzieję, że uda mi się moja praca - efekt zobaczycie na blogu ;)
I na koniec, po raz kolejny, zachęcam wszystkich do polubienia strony na Facebook'u. Możecie na nią wejść KLIKAJĄC TUTAJ! :)

3 komentarze:

 1. Stronę polubiłam już dawno. może mnie widziałaś na Facebooku. :) Czekam na te twoje niespodzianki. Fajne są całkiem (kolczyki). Wszystkie są cudowne. U mnie opowiadanie i wiersz. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z otwartym sercem
  do Ciebie przychodzę
  Trudy powszednich dni
  Ci wynagrodzę
  Podziękuję oczom co
  na świat patrzały
  Podziękuję rączkom co
  do mnie pisały
  Dam uśmiech
  pochmurnej twarzy

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej! świetne! Bardzo mi się podobają :)
  Pozdrawiam ;D

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś propozycje co do moich prac - śmiało pisz! Postaram się sprostać każdym oczekiwaniom ;)
Ten blog został przeniesiony, więc część komentarzy do starych wpisów jest skopiowana przeze mnie ze starego bloga - bizuteria-z-modeliny.bloog.pl