niedziela, 16 czerwca 2013

Naszyjnik

I jest obiecany przeze mnie dzisiaj, drugi wpis na blogu ;) Tylko tym razem nie są to kolczyki, a naszyjnik - również krecik! ;) Nie był robiony w tym samym czasie co kolczyki (które były robione w maju? :P). Zrobiłam go ostatnio. Razem tworzą świetny zestaw! ;)
Jak zapewne niektórzy zauważyli, nad wpisami jest ankieta. Zachęcam wszystkich do głosowania! Chcę znać wasze opinie, dzięki którym będę wiedziała, co częściej dodawać na bloga ;) Z góry bardzo dziękuję za oddanie głosu! :) Ankieta potrwa do 25 września.
Kilka dni temu, dodałam wpis (TUTAJ), pytając was, co chciałybyście, żebym ulepiła. Myślę, że zakończę już zbieranie pomysłów i ulepię, wybrany przez was pomysł, a mianowicie postać (lub postacie) z Angry Birds. Dziękuję wszystkim, którzy napisali swoje propozycje! :)
I na tym zakończę ten wpis. Dodam tylko, że zastanawiam się, nad założeniem strony na facebook'u z moimi pracami. Co o tym myślicie? :)

1 komentarz:

  1. Jaki świetny ;) to wygląda tak jakby nie bylo własnoręcznie robione ;p U mnie nn zapraszam ;3

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz jakieś propozycje co do moich prac - śmiało pisz! Postaram się sprostać każdym oczekiwaniom ;)
Ten blog został przeniesiony, więc część komentarzy do starych wpisów jest skopiowana przeze mnie ze starego bloga - bizuteria-z-modeliny.bloog.pl